30.01.2017 Стіл-трансформер: помічник на всі випадки життя

Стіл-трансформер: помічник на всі випадки життя

Трансформер (від англійського «to transform» – «перетворювати») здатний значно покращити житло з практичної точки зору. Власники малогабаритних квартир і будинків часто використовують цей універсальний меблевий виріб, адже для нього знайдеться місце в приміщенні будь-якої площі.

Така конструкція може прикрасити і вітальню, і кухню. У складеному вигляді – це компактний столик, який може виконувати декоративну функцію. А ось після трансформації він стає повноцінним обіднім місцем, за яким вільно поміститься не тільки родина, але й гості будинку.

Особливості стола-трансформера

Трансформери – це багатофункціональні моделі столів, які обладнані спеціальними механізмами трансформації. Під час експлуатації можна змінювати довжину і ширину стільниці, висоту ніжок. Сучасні виробники пропонують конструкції, що поєднують в собі всі можливі варіанти трансформації.

При виготовленні складних столів використовуються практично всі звичні для меблевої галузі матеріали:

  • Скло;
  • Дерево;
  • ДСП;
  • Камінь та ін.

При виборі меблів краще віддати перевагу виробам, виконаним з дерева (дуб, вишня, гевея), оскільки така сировина відрізняється особливою міцністю і практичністю. Моделі з ДСП хоч і обійдуться дешевше, але прослужать зовсім мало.

Такі специфічні меблеві вироби стали популярними ще в 20-х роках ХХ століття. Ейлін Грей придумала безліч трансформованих меблів, серед яких був і журнальний столик змінної висоти. Згодом механізми вдосконалилися, різноманітність форм, розмірів і функціоналу збільшувалася. Сучасні покупці мають можливість придбати якісний стіл-трансформер, який стане не просто прикрасою житла, але і незамінним помічником у побуті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.