28.08.2017 Стіл-трансформер – правильне рішення для функціональної вітальні

Стіл-трансформер – правильне рішення для функціональної вітальні

Мрія кожного з нас – стильна, зручна, затишна та багатофункціональна вітальня. Адже ця кімната вважається найголовнішою у всій оселі. Проте не завжди габарити квартири або будинку дозволяють здійснити бажане. Тому завжди потрібно підбирати відповідні в конкретному випадку меблі. На таку роль ідеально підходять трансформери. Вони відрізняються практичністю, надійністю та стовідсотковою універсальністю. Можна купити стіл трансформер журнального типу, але легким рухом перетворити його в обідній варіант. Витончена модель не займе багато місця в кімнаті, але додасть їй нотку вишуканості та елегантності.
Основні види трансформерів
Розкладний журнальний столик зазвичай виконую роль підставки під журнали, книги та дрібні предмети. Але він може стати оригінальним декором інтер’єру вашої вітальні. Адже сучасні виробники пропонують різноманітний модельний ряд такої продукції. Це може бути і масивний трансформер з натуральної деревини, і мініатюрний скляний столик на коліщатках, і звичайна тумба з запасними вставками-стільницями. Взагалі такі меблі можна поділити на декілька типів:
• Розсувний;
• Поворотний;
• Відкидний;
• З автоматичним механізмом;
• З вставками;
• Стіл-метелик;
• Стіл-книжка та ін.
Більшість з цих виробів оснащені пружинами та газліфтом, які дозволяють змінити не тільки їх ширину, але й висоту. Модель повинна бути не лише багатофункціональною, а й привабливою зовні. Столи прикрашають мозаїкою або різьбленням, стільниця може бути покрита лаком або декорована незвичайним орнаментом. Деякі меблеві вироби комплектуються навіть світлодіодним підсвічуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.