21.09.2017

Стіл-трансформер: розумні меблі в будинку

Розкладний стіл – актуальна та потрібна річ в сучасному будинку. Такий меблевий виріб «2 в 1» використовується як у великому приміщенні, так і в маленькому. Трансформер економить простір, а встановити його можна в будь-якому куточку оселі.

Залежно від призначення моделі експлуатувати її можна і на кухні, і у вітальні. Адже з журнального столик легко перетворюється в обідній, і навпаки. Трансформер стіл стане зручним доповненням та вишуканим декором зони відпочинку, а різноманітність функціоналу та форм моделей просто вражає.

Грамотна експлуатація – запорука довговічності меблів

Розкладним меблям трансформуватися допомагають спеціальні пристрої: пневмомеханізм або система, яка дозволяє встановлювати стільницю на додаткову поверхню. Журнально-обідні столи можуть змінюватися і вгору, і вшир за рахунок цих підйомних механізмів та додаткових панелей. Щоб багатофункціональний пристрій використовувався довго та ефективно, важливо дотримуватися правил експлуатації.

Меблевий виріб розкривається, ніби бутон квітки. У складеному стані конструкція компактна та зручна у використанні, вона ідеально впишеться в будь-який інтер’єр вітальні або кухні. Після трансформації стіл стане головним атрибутом застілля, де збереться багато гостей.

Сучасні розкладні меблі від вітчизняних та іноземних виробників поєднують в собі:

  1. Естетичність;
  2. Функціональність;
  3. Максимальну якість;
  4. Практичність;
  5. Надійність.

Популярні моделі оснащені високоякісною фурнітурою, адже недарма вони розраховані на щоденну роботу. Іноді розкладати та складати конструкцію доводиться по кілька разів на день.

Вибір трансформера в певній мірі залежить від стилю інтер’єру, де він буде експлуатуватись. В класику ідеально впишеться дерев’яний журнальний столик «під старовину» на коліщатках, а в модерн або хай-тек – багатокутна модель, декорована скляними вставками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.