22.05.2017 Стіл-трансформер: якісна фурнітура для меблів

Стіл-трансформер: якісна фурнітура для меблів

Багато хто мріє про розсувний стіл в своїй домівці, адже така модель зручна у використанні, багатофункціональна та практична. Що ж потрібно ще для ефективної експлуатації меблів в умовах малогабаритності сучасних квартир? Але обираючи потрібну модель, слід звернути увагу на її механізм трансформації. Саме від цього пристрою багато в чому буде залежати довговічність всієї конструкції.

Безпека та легкість трансформації

Стіл-трансформер – дуже вигідна річ в кімнаті будь-якого призначення та розміру. Такий виріб вільно поєднує в собі «2 в 1», тому що легким рухом руки його можна перетворити з журнального в обідній, або навпаки. Але якщо механізм, який відповідає за розкладку, працює туго, то експлуатація столу принесе його власникам тільки неприємні емоції.

Такий важливий елемент повинен бути виготовлений з якісних та безпечних матеріалів. Регулювати параметри конструкції та розкладати її в такому випадку дуже просто. Кожна деталь повинна плавно та м’яко рухатися, не заїдати та витримувати щоденні навантаження.

При монтажі столу-трансформера важливо уникати падіння механізму, оскільки він важить чимало і може когось травмувати. Пристрій часто складається з деталей з гострими виступаючими частинами, працювати з якими необхідно максимально обережно. Під час трансформації столу потрібно стежити за тим, щоб частини тіла не потрапили в рухомі елементи пристрою.

Виробники меблів забороняють вставати на розкладену стільницю або ставити не неї важкий вантаж, оскільки деталі розкладного механізму здатні в будь-який момент почати рухатися. Або ж виріб може взагалі повністю скластися, що спричинить небажані наслідки: падіння людини та отримання травми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.