08.02.2018 Стіл-трансформер – знахідка для маленької кухні

Стіл-трансформер – знахідка для маленької кухні

Питання вибору стильних та зручних меблів для своєї оселі завжди актуальне. Але більшість квартир в нашій країні не відрізняються великими площами, і кухня – тому не виключення. Як же правильно умеблювати невеликий простір та створити такий бажаний комфорт та затишок? Розташувати в маленькій кімнаті повноцінну обідню зону важко, але розсувний стіл допоможе вирішити дану проблему.

Стіл-трансформер – багатофункціональні меблі нового покоління

Розкладні столики набагато зручніші звичайних моделей, адже при необхідності можна регулювати як висоту, так і ширину стільниці. У зібраному варіанті такий обідній стіл підійде для двох, але його робоча поверхня може стати значно більшою до приходу гостей.

Вибір трансформера дозволяє не захаращувати простір, а ви, в свою чергу, дасте можливість собі та своїм близьким з легкістю пересуватися по кімнаті. Крім своєї компактності, розкладні меблі відрізняються наступними перевагами:

  • Легкість в управлінні та догляді;
  • Практичність (конструкція може бути укомплектована місткими ящиками, яких не видно з першого погляду);
  • Стильний зовнішній вигляд (асортимент продукції на вітчизняному ринку дозволяє підібрати небрудну модель навіть самому примхливому покупцеві);
  • Надійність механізмів трансформації (меблевий виріб зможе прослужити не один рік при грамотному обслуговуванні);
  • Універсальність (часто трансформер використовується в якості журнального столика у вітальні, особливо зручні в експлуатації моделі на коліщатках).

Розмір та форму меблевого виробу слід підбирати не лише з урахуванням габаритів приміщення, але й стилю, в якому оформлений інтер’єр. Потрібно звернути увагу на якість збірки конструкції. Стіл повинен бути зібраний з стільниці та цільних дерев’яних брусків, а його деталі – надійно кріпитися один до одного. Хоча сучасні виробники все частіше використовують для виготовлення розкладних меблів інші матеріали: скло, камінь, метал, ДСП і т. д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.