09.02.2017 Яка товщина стільниці для кухонного столу краща?

Яка товщина стільниці для кухонного столу краща?

Красиві, надійні і практичні стільниці – це обов’язковий елемент кожного столу. Від його якостей в значній мірі залежить довговічність всієї конструкції. Стільниця повинна бути: 

  • Безпечною;
  • Міцною;
  • Надійною;
  • Простою у догляді і т. д.

Підбираючи відповідну обідню поверхню, необхідно враховувати її товщину, висоту та ширину.

Якою має бути ідеальна стільниця?

Товщина стандартної стільниці становить близько 40 мм. Але з огляду на вимоги всіх покупців, сучасні виробники почали випускати столи, товщина верхньої частини яких досягає 60-100 мм.

Дуже товста поверхня якнайкраще виділить робочу зону стільниці. Частіш всього покупці обирають кухонний стіл розсувний, укомплектований стільницею з ДСП і покритий пластиком (28 або 38 мм). Чим товстіший верх стола, тим довше він прослужить і зможе витримати величезну кількість щоденних протирань. Найбільше навантаження на кухонні меблі такого типу може бути не більше 23 кг.

Поверхня обіднього столу зазвичай виконана з наступних матеріалів:

  1. Дерево;
  2. Скло;
  3. Акрил;
  4. Фанера;
  5. Ламінована ДСП;
  6. Камінь та ін.

Навіть якщо конструкція виконана зі зносостійких і міцних матеріалів, ставити на неї важкі та громіздкі вироби не варто. Вони можуть пошкодити покриття і значно скоротити експлуатаційний термін меблів. Поверхня, яка виготовлена з ЛДСП, і металева опора – це оптимальний варіант не тільки для будинку, але і для ресторанів або кафе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.