26.06.2017

Столик у вітальні: естетика найвищого ґатунку

Кавовий столик завжди був та залишається й досі важливим елементом інтер’єру в кожній вітальні. Такий тип меблів виконує не лише декоративну функцію, адже деякі моделі можна використовувати в якості обіднього варіанту. Асортимент журнальних столиків на вітчизняному ринку настільки великий, що придбати потрібну модель дуже просто.

Правила вибору

Але як же грамотно підібрати журнальний стіл, щоб він відповідав усім вимогам та побажанням покупця? Як знайти саме те, що так не вистачає вашій вітальні? Що гармонійно доповнить вже існуючий дизайн кімнати? Для початку потрібно звернути увагу на такі параметри:

  • Розмір (меблевий виріб може бути зовсім крихітним та мініатюрним, але існують моделі, які відрізняються своєю масивністю та солідністю);
  • Форма (овал, квадрат, коло, прямокутник);
  • Матеріал, з якого виготовлений стіл (ДСП, метал, скло, натуральна деревина, камінь та ін.);
  • Функціонал;
  • Ціна (один з найголовніших чинників, що впливають на вибір моделі);
  • Зовнішній вигляд та багато інших.

Меблі такого типу представлені ​​різними моделями: трансформер, стіл-підставка, придиванний і т. д. Не менш важливо підібрати оптимальну висоту конструкції. Класичний параметр: 40-50 см, але трансформер зручний тим, що при необхідності його висота легко змінюється. Все частіше в сучасному інтер’єрі можна побачити кавовий столик не тільки незвичайних розмірів, але й нестандартних конфігурацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.