12.10.2017 Сучасна вітальня: секрети облаштування

Сучасна вітальня: секрети облаштування

Поняття комфорту в будинку – це питання, яке варто вирішувати кожній сім’ї індивідуально. Адже одним для повноцінного релаксу потрібно зануритися в тиху та спокійну атмосферу, в той час як іншим – надважливі акценти в інтер’єрі. Оскільки у вітальні збираються на посиденьки і члени родини, і її друзі, то і оформлення даної кімнати повинно сприяти гарному настрою та відпочинку.

Сучасна вітальня – це затишне та комфортне приміщення, де поєднується краса з багатофункціональністю. Дизайнери пропонують величезну кількість варіантів облаштування свого житла. А іноді можна створити справжній куточок відпочинку, не витративши на це багато грошей. Адже потрібно трішки вміння, фантазії та терпіння – і креативна вітальня готова!

Як створити комфорт у вітальні?

У вітальні можуть експлуатуватись різні меблі: журнальний столик, диван, книжкова шафа, тумба під телевізор і т. д. Саме ця кімната вважається найбільш насиченою меблевими виробами в оселі. Але важливо не перестаратися, адже обов’язково повинен залишатися в ній вільний простір.

Підбираючи меблі для вітальні, важливо дотримуватися деяких правил:

  1. Поєднання кольорів. Якщо кімната оформлена в мінімалізмі, то в спокійний інтер’єр для гармонії можна додати лише одну контрастну річ – яскраву картину на стіну або пуф з строкатою оббивкою. Можна використовувати плавні переходи від одного тону до іншого.
  2. Єдиний стиль. У приміщенні, декорованому в класичному стилі, безглуздо виглядатиме меблевий виріб бароко або хай-тек. Дизайн інтер’єру в певній мірі вказує, який же художній смак у господарів домівки.
  3. Не використовуйте килими! Якщо вітальня невеликих розмірів, то килимові вироби, подушки або плюшеві пледи візуально робитимуть кімнату ще меншою.
  4. Використання підлогових світильників. Вони не займуть багато місця, але з їх допомогою можна буде висвітлити всі робочі зони.

Дизайнери рекомендують більше експериментувати під час облаштування вітальні, адже тільки таким способом можна знайти ідеальний варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.