07.04.2017 Світові меблеві інновації: Sobro – стіл-комбайн

Світові меблеві інновації: Sobro – стіл-комбайн

Легкість транформації та багатофункціональність – фішка меблів, що відповідають сучасним міркам. Практичні споживачі уже давно забули про моду минулого – наявність у помешканні зразків з майже однаковим функціоналом. Зараз на вершині популярності родина трансформерів. Це обумовлено тим, що далеко не кожне житло має достатню кількість квадратних метрів. Радіють власники малогабаритних квартир – сучасні віяння меблевого світу дозволяють поєднати зручність та скромні розміри.

Яскравим представником лінійки трансформерів став столик Sobro, нещодавно анонсований на краудфандинговому майданчику Indiegogo. Це не просто звичний виріб з можливістю регулювати висоту ніжок та розмір стільниці. Перед нами справжній гібрид – журнальний стіл трансформер з функціями стереосистеми та холодильника. Це дійсно знахідка для людини, що крокує у ногу с часом. Ергономічний дизайн цієї моделі – мрія будь-якого завбачливого господаря. Також він потішить любителів приймати гостей та просто кіноманів.

Замучила спрага? Не проблема! Вуа-я, і під рукою пляшка з прохолодним напоєм». Ы  головне, без перерви перегляду улюбленого фільму.

Керування столом здійснюється за допомогою сенсорної панелі. Також він оснащений усіма необхідними роз`ємами: 2 входи для живлення та 2 – USB.

Щоправда, для українських будинків він не підійде, адже столик- столик-комбайн розрахований лише на мережу 110В, адже розроблявся з урахуванням особливостей північнамериканського ринку. В США його можна буде придбати не раніше вересня, а виробництво запуститься в липні цього року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.