15.03.2017 ТОП-3 ультрасучасних столів в футуристичному жанрі

ТОП-3 ультрасучасних столів в футуристичному жанрі

Меблі футуристичного дизайну набувають популярності з кожним днем. А сучасні дизайнери працюють, не покладаючи рук. Тому з’являються нестандартні моделі, які просто вражають своїм декором та функціоналом. Естетичний вигляд, компактність, практичність – і це ще не всі переваги креативних столів зарубіжного виробництва. Пропонуємо ознайомитися з деякими моделями, які були створені провідними дизайнерами ХХІ століття.

1. Кавовий стіл-камін

Зручний стіл з функціоналом каміна допоможе створити в оселі тепло та затишок. Створений він з кераміки та натурального дерева, а всередині нього – вбудоване вогнище. Це елегантне доповнення інтер’єру, що виконує кілька функцій одночасно.

2. Столик, який капає

Меблевий виріб має вигляд червоної прямокутної поверхні, з якої капає фарба. Виникає відчуття, що конструкція просто літає в повітрі. Оригінальні меблі в одних викликають захоплення, в інших – справжній жахах, адже багато його називають дану модель «кривавим столиком».

3. «D*Table»: 8 в 1

Ексклюзивний трансформер, придуманий і втілений в життя британським виробником «D*Haus». Після трансформації цього унікального виробу з’являються зручні полиці для напоїв, книг або квітів.

Конструкція складається з чотирьох ортогональних елементів, з’єднаних між собою знімними механізмами. За допомогою цих петель можна легко міняти форму меблевого виробу в залежності від обставин. Такий маленький шедевр був створений на основі математичної гри англійського математика Г. Дудені, який придумав безліч головоломок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.