28.03.2017 Туалетний столик в спальні: розкіш чи необхідність?

Туалетний столик в спальні: розкіш чи необхідність?

Саме в спальній кімнаті жінка багато часу приділяє своїй зовнішності. Тому перед меблюванням цієї кімнати слід виділити зручне місце для туалетного столика. Раніше такий елемент меблів використовувався в якості підставки для чаші та глечика з водою. Але з часом функціонал його значно розширився.

Основне призначення туалетного столика

Які функції може виконувати дерев’яний стіл, розташований біля ліжка жінки, і чи потрібен він взагалі? Адже багато хто вважає, що такий меблевий виріб – марна трата грошей. За туалетним столиком дама доглядає за своїм обличчям, робить зачіску, займається своїм манікюру, читає книги або навіть працює за ноутбуком.

Важливо правильно розташувати даний вид меблів в їдальні, щоб він не захаращував прохід, а експлуатація його була максимально комфортною. Приліжковий стіл – дуже особиста зона, тому і місце його розташування не повинно бути прохідним. В іншому випадку хтось із домочадців ненавмисно може зачепити косметику або інші дамські штучки. Найкраще його розмістити біля вікна, щоб природне світло допомагало дівчині створювати свій чарівний вид.

Вирушаючи в магазин за туалетним столиком, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Зовнішній вигляд (виріб повинен ідеально вписуватися в загальну композицію інтер’єру і за стилем, і за кольором);
  • Розмір (конструкція не має бути громіздкою, особливо в умовах малогабаритної квартири);
  • Функціонал (багато моделей укомплектовані зручними поличками та ящиками);
  • Наявність або відсутність дзеркала та ін.

Туалетний столик – не просто особистий простір кожної жінки, але й необхідний елемент спальні. Креативний зовнішній вигляд дозволяє меблевому виробу стати справжньою окрасою кімнати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.