01.08.2017

Важливий кожен сантиметр: особливості ергономічного розміщення меблів у вітальні

Від правильності розстановки меблів в певній мірі залежатиме, чи буде атмосфера у вітальні затишною та комфортною. Адже не можна просто «розіпхати» меблеві вироби по вільних кутах, аби не заважали. Важливо, щоб кожному елементу інтер’єру знайшлося своє гармонічне місце в оселі. Простір в кімнаті можна змінити якнайкраще, експлуатуючи навіть бюджетні меблі. Головне в цьому питанні – грамотно розставити їх, ергономічно використовуючи кожен сантиметр приміщення.

Свобода рухів та практичність

Вітальня – «найактивніша» кімната в будинку, адже саме там домочадці кожного дня релаксують, там же найчастіше збираються й гості. Тому для початку потрібно грамотно зонувати приміщення. Не менш важливо відразу визначити, де буде стояти диван, складаний журнальний столик, стільці або шафа. Дизайнери рекомендують навіть накреслити на аркуші паперу імпровізований план розстановки предметів меблів.

Дотримуючись законів ергономіки, необхідно враховувати не тільки реальні габарити меблів, але й допустиму відстань між кожним виробом. Куточок для релаксу повинен бути максимально комфортним, а для цього варто підібрати оптимальне освітлення. Оскільки яскраве світло буде заважати повноцінному відпочинку. Слід підібрати в цю частину вітальні м’які зручні крісла або диван. Додатковий елемент – телевізор або музичний центр. Щоб уникнути ефекту тісноти, підбирайте меблі ідентичної висоти.

Особливою популярністю користуються гарнітури з неглибокими секціями, де знайдеться місце і сервізу, і книгам. Прикрасити інтер’єр вітальні можна наступними аксесуарами:

  1. Елегантними світильниками та настінними бра;
  2. Витонченою підставкою під квіти та вазони;
  3. Декоративними вазами, які встановлюють на підлозі, та ін.

Відмінно продумавши меблювання в вітальні, можна зробити кімнату не просто красивою, але й багатофункціональною, затишною та комфортною. А це важливо для такого приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.