28.07.2017

Венге в інтер’єрі: розкіш натуральної деревини

Екзотичні породи дерева стають все більш популярними серед споживачів. Венге – одна з таких цінних деревин, яка додасть інтер’єру вашої оселі солідності, благородності та шику. Інтерес до венге підвищується з кожним роком, і багато успішних людей намагаються таким способом підкреслити свій високий статус.

Всі відтінки дорогого матеріалу використовуються в оформленні сучасних спалень, віталень та кухонь. А стіл обідній венге – це взагалі елітний варіант, який просякнутий презентабельністю та ексклюзивністю. Важливо лише грамотно підібрати меблі, дотримуючись класичних правил сучасного дизайну.

Венге: різноманітність вибору

Палітра деревини, привезеної з далекої Африки, доволі різноманітна. Найчастіше в інтер’єрі використовується наступна колірна гамма:

  • Різні відтінки коричневого: від ніжного світлого то брутального темного;
  • Розкішний темно-бордовий;
  • Натуральна чорна кава;
  • Глибокий фіолетовий;
  • Непередбачуваний шоколад і т. д.

Головний плюс кольору Wenge – виражена структура використаної деревини. В такому неординарному виконанні можна побачити не лише столи, а й шафи, ліжка, кухонні гарнітури. Природна матовість, поверхня без будь-полірування – основні якості матеріалу. Хоча екзотична деревина й непроста в своєму вигляді, але вона ідеально підійде тим, хто віддає перевагу меблям лаконічних форм.

Не рекомендується поєднувати венге з іншими породами дерева в тому випадку, якщо на їх поверхні відмінно прочитується структура. Адже цей матеріал просто втратить на їх фоні свою красу та виразність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.