02.02.2017 Вибір форми стільниці: особливості та секрети

Вибір форми стільниці: особливості та секрети

Займаючись оформленням обідньої зони, важливо враховувати кожну деталь, тому вибір стільниці для сучасної кухні – це непросте питання. Великий асортимент меблів дозволяє підібрати найкращу модель, яка буде відповідати вимогам покупців і функціоналу кімнати. 

Вибір поверхні для робочої зони кухні обумовлений не тільки зовнішнім виглядом, але і комфортом від її експлуатації. Необхідно обов’язково звернути увагу на матеріал, з якої виконана стільниця, та її форму.

Як обрати найзручнішу форму стільниці?

Кругла поверхня столу є прекрасним вибором, плавні лінії якої об’єднують тих, хто сидить. У східній філософії така стільниця – це символ неба і гармонії сім’ї.

Овальний стіл відрізняється, як і в попередньому випадку, відсутністю кутів, що надає йому елегантності, вишуканості і безпеки. Дана модель відмінно впишеться в інтер’єр маленької кухні, не займаючи багато простору.

Класичним варіантом вважається стільниця прямокутної форми, адже вона доречна в кімнаті будь-якого стилю. За прямокутним столом поміститься 6-8 чоловік, часто таку форму мають сучасні столи-трансформери.

Обіднє місце квадратної форми надає кухні максимальної практичності і строгості. Але квадрат краще використовувати в тому випадку, якщо сім’я складається з 2 чоловік.

Трикутний кухонний стіл – це красиво і незвично. Він здатний навіть найпростіше приміщення перетворити в житло стилю «модерн». Таку модель не дуже зручно використовувати для щоденного прийому їжі, проте вона може стати прекрасним декоративним доповненням кімнати.

Стільниці нетрадиційних, багатокутних форм стануть справжньою «родзинкою» сучасної кухні. Головною умовою незвичайної поверхні столу є максимальний комфорт, що і треба враховувати при покупці даного меблевого виробу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.