13.10.2017 Вибір фурнітури для столу-трансформера: що потрібно знати?

Вибір фурнітури для столу-трансформера: що потрібно знати?

Підбираючи меблі для свого дому, кожен покупець бажає отримати якісну, багатофункціональну та довговічну річ. Термін експлуатаційного терміну меблевого виробу в певній мірі залежить від фурнітури, якою укомплектована дана модель. Чи можливо буде в майбутньому знайти аналогічний елемент, якщо він вийде з ладу?

Стіл обідній трансформер – це досить складна система, міцність якої багато в чому залежить саме від її фурнітури. Адже щоденні навантаження, складання та розкладання столу, дуже зношують внутрішню конструкцію. І важливо, щоб потрібний механізм високої якості знайшовся якнайшвидше.

Фурнітура для меблів: якість та доступна ціна

У трансформерів фурнітура вважається однією із найважливіших складових. Адже скоріше зламається не стільниця, а механізм трансформації. Пристрій розкладання дозволяє змінити висоту та ширину робочої поверхні.

За експлуатаційними показниками вітчизняна фурнітура трохи поступається закордонній. Лідери продажу в даній сфері – аксесуари китайських виробників. Вартість всього меблевого виробу залежить від якості його комплектуючих та країни виробника.

Після тривалої інтенсивної експлуатації заміни можуть потребувати наступні деталі:

  • Кріплення для основи;
  • Підйомник для столу;
  • Направляючі роликові;
  • Синхронні кулькові направляючі та ін.

Особливою міцністю відрізняються металеві деталі, які рухаються плавно та без скрипу. Покриття виробів повинно бути волого- та термостійким. Ідеальний варіант – виготовлення меблів на замовлення, адже в такому випадку замовник зможе самостійно вибрати якість меблевої фурнітури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.