14.12.2017 Вибір кухонних меблів: від вічної класики до екстравагантного модерну

Вибір кухонних меблів: від вічної класики до екстравагантного модерну

Кухню давно вже зробили не лише зоною для приготування їжі, а й острівцем для повноцінного відпочинку. Тому в інтер’єрі цієї кімнати можна часто побачити зручний диванчик, телевізор та інші аксесуари.

Особливо важлива обстановка в обідній зоні для господинь, адже вони там проводять більшість свого вільного часу. Правильно створена атмосфера в приміщенні сприяє приготуванню смачних обідів, тому так важливо підібрати ідеальний для цього стиль інтер’єру.

Як вибрати меблі для сучасної кухні

Меблеві вироби можуть бути виконані в будь-якому стилі. Адже їх існує в світі дуже багато:

  1. Класика;
  2. Хай тек;
  3. Кантрі;
  4. Лофт;
  5. Модерн та ін.

Класичний інтер’єр залишається популярним вже багато років підряд. Він підходить для просторих осель з великими вікнами та високими стелями. Меблі, створені в даному стилі, зазвичай дерев’яні. Вони масивні та міцні, тому здатні прослужити не одне десятиліття. Можна використовувати вироби, зроблені під дерево, а це значно спрощує їх експлуатацію.

Модерн обирають люди, які вважають комфорт – найважливішою умовою оформлення кухні. Функції обідньої поверхні може виконувати практичний стіл трансформер, але без гострих кутів. Ідеально підійдуть кухонні гарнітури світлих тонів, оскільки яскраві кольори в даному випадку будуть недоречні. Модерн багато хто називає своєрідним переходом від класики до хай-теку.

В інтер’єрі кухні хай-тек найчастіше поєднуються два матеріали – скло та метал. Обов’язкова умова грамотного оформлення кімнати в цьому ще «молодому» стилі – використання ультрасучасної кухонної техніки.

Все більше людей віддають перевагу стилю кантрі, який в перекладі означає «сільський». Меблі та декор повинні бути виконані з натуральних матеріалів. У такому інтер’єрі можна використовувати плетені стільці та стіл, глиняні горщики та строкатий текстиль. Кантрі – один з найбільш зручних, затишних та практичних варіантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.