07.02.2017 Вибираємо стіл для маленької кухні

Вибираємо стіл для маленької кухні

Вибір обіднього столу – непросте завдання, якщо кухня має невеликі габарити. Адже господарям доведеться враховувати не тільки стильове рішення інтер’єру та свої фінансові можливості, а й багато інших чинників.

Яким же має бути обіднє місце для крихітної кухні, щоб кожен прийом їжі був і приємним, і комфортним? Чим менша площа кімнати, тим оригінальнішим повинен бути підхід до вибору.

Трансформер

Тим, хто любить креатив і практичність, найкраще купити стіл трансформер. Різноманітність моделей дозволяє підібрати оптимальний варіант навіть самому вимогливому покупцеві. Це може бути ящик на стіні, який після трансформації легко перетворюється в зручний столик. Іноді стіл-трансформер має вигляд витонченої тумби, а розкладання стільниць дозволить максимально збільшити площу робочої поверхні.

Відкидний стіл

Невелика конструкція висить або складається біля стіни. При необхідності стіл розкладається на одну або дві розпірки. Підставкою до такої конструкції може служити полиця, на якій зберігається кухонне начиння.

Стіл-тумба

Такий міні-столик своїм зовнішнім виглядом нагадує барну стійку. Він може використовуватися не тільки в якості обіднього місця, але і для зберігання різних речей. Для максимального комфорту конструкція може бути вище рівня кухонного гарнітура, який експлуатується в кімнаті. А для зручного сидіння до неї слід підібрати високі барні стільці.

Висувні меблі

Висувна стільниця відмінно підійде власникам малогабаритної кухні. Одна частина такого меблевого виробу рухомо зафіксована, з іншого боку він оснащений опорою, поставленою на коліщатка. Положення конструкції можна змінити в будь-який момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.