05.10.2017 Види деревини для виготовлення меблів

Види деревини для виготовлення меблів

Дерев’яні меблі додадуть інтер’єру житла благородної нотки та вишуканості. З використанням деревини в оселі відразу стане затишніше, зручніше та світліше. Але обираючи дерев’яні столи для кухні, можна зіткнутися з непростою проблемою: величезна палітра моделей різних форм, конфігурацій та текстур просто вражає.

Фахівці меблевих компаній при виборі сировини для виготовлення меблів враховують безліч факторів: механічні якості, відтінок, малюнок, фактуру та ін. Тому на ринку з’являється різноманітна продукція, а кожна модель відрізняється своїми експлуатаційними параметрами.

Породи деревини для меблів

Лісоматеріали бувають трьох типів:

  1. М’які (до них відноситься береза, вільха, береза);
  2. Середньої твердості (вишня, дуб або бук);
  3. Тверді (клен, мербау, різні екзотичні сорти деревини).

М’які породи дерева в експлуатації більш примхливі, поверхню виробу можна легко подряпати та безповоротно зіпсувати. Меблі з дерева твердих сортів прослужить довше, але й обійдеться покупцеві значно дорожче.

Міцність хоча й вважається важливим критерієм вибору, але потрібно звернути увагу також на стійкість матеріалу до вологи. Адже стіл з міцного бука може деформуватися в умовах високої вологості, а шафа з вологостійкого, але м’якого по своїй породі, тіку здатний прослужити набагато довше.

Новинка в меблевій індустрії – термодревесина, яку виготовлюють в результаті обробки лісоматеріалу при максимальній температурі (від +200 до + 300 ° С). Така специфічна процедура робить дерево не лише міцним, але й вологостійким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.