27.09.2017 Вінтажні аксесуари в індустріальному стилі: як оформити кухню?

Вінтажні аксесуари в індустріальному стилі: як оформити кухню?

Меблі в індустріальному стилі знову стають популярними,хоча в деяких країнах вони і не зникали з ужитку. Такий декор сміливо демонструє виворіт будівельних матеріалів, зовсім не намагаючись їх приховати. Але це і є головною особливістю даного напрямку. Йому притаманні металеві та дерев’яні поверхні, утилітарні аксесуари та спокійні нейтральні відтінки.

Кухонний дерев’яний стіл в стилі «індастріал» має дещо брутальний вигляд, але в експлуатації він буде надійним та практичним. Обідня зона з дизайном а-ля «склад» гармонійно поєднуватиме різні предмети меблів, а ось стіл повинен стати основним елементом всього приміщення.

Цікаве оформлення кухні з вінтажними меблями

До меблів «індастріал» варто підібрати металеві світильники та поверхні з нержавіючої сталі Індустріальний стиль багато хто називає найвідвертішим, найчистішим та практично оголеним. Адже на загальний огляд залишаються балки, труби, арматура та навіть проводка. Але це не виглядає безглуздо, головне лише знайти ідеальне місце для кожного меблевого виробу та декоративного аксесуара.

Основними ознаками цього стильного, але аскетичного дизайнерського напрямку вважаються:

  • Меблі з ефектом старіння;
  • Стіни без обробки;
  • Необроблене дерево;
  • Відкритий простір без зайвого мотлоху;
  • Зістарена цегла;
  • Промислове освітлення (вуличні ліхтарі, лампи або софіти);
  • Використання елементів екстер’єру (вивіски, дорожні знаки та ін.).

Дивани або крісла краще підібрати з грубої, зістареної шкіри. Металеві стільці ідеально впишуться в такий нестандартний дизайн. Шафа з безліччю ящиків і поличок стане головним сховищем для кухонного начиння та посуду. Щоб трішки пожвавити цей суворий інтер’єр, можна прикрасити стіни великими фотографіями та яскравими картинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.