05.09.2017 Вітальня в стилі «арт-деко»: для любителів екстравагантності, розкоші та вишуканості

Вітальня в стилі «арт-деко»: для любителів екстравагантності, розкоші та вишуканості

Творчі особистості віддають перевагу інтер’єру «арт-деко», тому його часто можна побачити в будинках акторів, художників або письменників. Такий напрям часто включає в себе єгипетські нотки, грецьку архаїки або навіть примітивізм племен Африки.

Вперше про цей еклектичний стиль дізналися ще в 30-х роках 20 століття в Західній Америці та Європі. Назву його дали після Міжнародної Виставки декоративного мистецтва в Парижі. Хоча з моменту появи «арт-деко» пройшло не одне десятиріччя, проте актуальність його нітрохи не зменшилася.

Тонкощі оформлення інтер’єру

До вибору меблів потрібно поставитися з усією серйозністю. Кожен предмет повинен бути виготовлений з дорогого натурального матеріалу. Прикрашати вітальню можуть різні оригінальні тумбочки, великий диван, витончений журнальний столик. Дерево і шкіра високої якості ідеально підходять в якості матеріалу для оформлення такого багатого інтер’єру. Та й без скла тут не обійтись.

Арт-деко притаманний розкішний декор:

  • Інкрустація дорогоцінним камінням;
  • Предмети ручної роботи;
  • Шикарна кришталева люстра та ін..

Щоб дизайн кімнати був продуманим та максимально цілісним, слід не просто грамотно підібрати меблеві вироби, а й розумно їх розставити. Предмети меблів у такій вітальні не рекомендується розміщувати уздовж стін. Відмінний варіант в цьому випадку – журнальний столик в центрі приміщення, а навколо нього розміщені масивні, але зручні крісла або диван.

Що стосується форми меблевих виробів, то вона не повинна бути стандартною, простою. Поєднання непоєднуваного – одна з основних ознак даного дизайнерського напрямку. В кімнаті можуть перебувати аксесуари в формі трапеції, трикутника, квадрата або прямокутника з різноманітними вигинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.