23.05.2017 Як доглядати за дерев’яними садовими меблями?

Як доглядати за дерев’яними садовими меблями?

Вуличні меблі, виготовлені з масиву дерева, потребують дбайливого та правильному догляду не менше, ніж звичайний диван в будинку. Важливо знати, як обробляти той чи інший матеріал, щоб не зіпсувати всю конструкцію.

Садові меблі постійно знаходиться під відкритим небом, піддаючись несприятливому впливу навколишнього середовища. Затишна альтанка, дерев’яний обідній стіл, зручні стільці – всі предмети з часом зношуються, втрачаючи свою первинну привабливість. Що ж потрібно робити для того, щоб збільшити термін експлуатації дерев’яних виробів?

Бережливе ставлення – запорука довговічності

Перед покупкою дерев’яних меблів для саду потрібно обов’язково враховувати те, що одні породи деревини більш стійкі до вологи, а інші – ні. До перших відносяться:

  • Амарант;
  • Тік;
  • Сікімора;
  • Падук;
  • Гевея;
  • Мербау та ін.

Але коштують вироби з такого матеріал дорого. Ідеальним варіантом, який підходить практично всім покупцям по ціні, вважається конструкція з модрини.

До складу деяких порід дерева входять спеціальні масла, що захищають виріб від гнилі, вологи та навіть різних шкідників. Але в будь-якому випадку доглядати за садовими меблями потрібно правильно. Після закінчення літнього сезону дерев’яні поверхні необхідно протирати спеціальними засобами, оновлювати лакове покриття при необхідності. Добре подбати, щоб під опорами дерев’яного столу були гумові підставки.

Якщо меблі на зиму залишаються на вулиці, найкраще вкрити кожен предмет щільною тканиною. Але не використовувати для цього поліетилен, оскільки під таким матеріалом може з’явитися грибок, а сам матеріал з часом від цього просто деформується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.