29.06.2017

Як доглядати за столом зі скляною стільницею?

На зміну класичним меблям із дерева прийшли стильні та функціональні скляні столи: і журнальні, і кухонні. Для виготовлення таких меблевих виробів використовується мегапрочное скло, яке здатне прослужити не один рік при максимальних навантаженнях.

Проте щоб збільшити довговічність меблів, потрібно правильно доглядати за ними. Існують певні правила, які допоможуть зберегти скляну поверхню від негативного впливу навколишнього середовища.

Особливості грамотного догляду

Скляний стіл для кухні розкладний – універсальна річ, яка впишеться в будь-який інтер’єр. Особливо гармонійно така модель виглядатиме в маленькій кімнаті, адже прозора стільниця візуально буде її збільшувати. Не секрет, що стільниці зі скла вимагають особливого догляду, в іншому випадку вони просто дуже швидко втратять свою привабливість.

Щоб скляний стіл прослужив якнайдовше, потрібно:

  1. Періодично протирати поверхню спеціальною ганчіркою не менше 1 разу на тиждень.
  2. Застосовувати засіб для миття оргскла або кахлю. Важливо використовувати для цього спрей або рідкий засіб очищення, оскільки порошок може просто подряпати матеріал.
  3. Використовувати підстилки під гарячі предмети.
  4. Підтримувати в кімнаті оптимальні показники вологості (не більше 70%) і температуру повітря.
  5. Усунути будь-які контакти з твердими предметами. Це захистить виріб від появи механічних пошкоджень або тріщин.

Не варто нарізати продукти на скляній поверхні без обробної дошки, оскільки таким способом можна подряпати скло. Не рекомендується використовувати такі меблі в якості прасувальної дошки. Оскільки в багатьох столиках ніжки прикріплені до стільниці спеціальним клеєм, який під впливом високої температури може втратити свої властивості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.