22.09.2017 Як гармонійно облаштувати спальню: вибір найнеобхідніших меблів

Як гармонійно облаштувати спальню: вибір найнеобхідніших меблів

Атмосфера в спальні в значній мірі впливає на сон людини, яка в ній спить. Тому інтер’єр та меблі в ньому повинні сприяти максимальному релаксу. Адже тільки після здорового та міцного сну ви відчуєте себе бадьорим та емоційним.

Затишок та комфорт в «обителі сну»

Головний атрибут будь-якої спальні – ліжко. Від якості та надійності цього предмету меблів залежить здоров’я та настрій членів сім’ї. Ліжко обов’язково повинно бути міцним та зручним. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент моделей, які відрізняються одна від одної кольором, конструкцією та габаритами. Головне – екологічність матеріалів, з якого зроблений меблевий виріб.

Спальню ідеально прикрасить журнальний столик, який може виконувати функції туалетного. Особливою популярністю користується трансформер, оскільки він має й інше призначення. Після трансформації предмет меблів стане надійною підставкою під ноутбук.

Кімнату можна доповнити стильним комодом. Цей важливий аксесуар інтер’єру з безліччю ящиків – ідеальне місце для сховища постільної білизни та інших речей.

Додадуть затишку та теплоти спальні можуть різні декоративні елементи:

  • Картини приємної тематики;
  • Витончені статуетки;
  • Спокійні джерела світла;
  • Квіткові композиції та ін.

Негативно позначитися на стані людини здатні неправильно розставлені меблі. Кожний меблевий виріб в кімнаті повинні стояти такою стороною, щоб гострі кути не були спрямовані на спальне ложе. Тому дизайнери рекомендують підбирати приліжковий столик округлої форми або задрапірований щільною тканиною.

А ось від дзеркал в спальні краще відмовитися. Краще використовувати лише маленькі дзеркальця, в яких не буде відображатися ліжко зі сплячими на ньому людьми. Кімнату краще всього оформити в спокійних пастельних відтінках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.