16.08.2017 Як меблі обрати для літнього кафе?

Як меблі обрати для літнього кафе?

Прибутковість будь-якого ресторану або кафе в основному залежить від створеної в ньому атмосфери. Одна з основних складових успіху такого закладу – грамотно підібрані меблі. Різноманітне меню зі смачними кулінарними шедеврами та привабливий інтер’єр іноді просто не здатні змінити негативне враження, викликане незручним столом та стільцями.

Посиденьки в літньому кафе особливо популярні в теплу пору року. Адже так приємно посидіти в колі родини або друзів, подихати свіжим повітрям, попиваючи чай та відпочиваючи на відкритій терасі закладу громадського харчування. Тому кожен власник такого «вуличного» кафетерію особливу увагу приділяє його «начинці» – столам та стільцям.

Головні критерії вибору

Враховуючи той факт, що кафе розташоване на вулиці, меблі для нього не можуть бути представлені ​​традиційними столами з білими скатертинами та класичними м’якими диванами. Часто в інтер’єрах літніх кафе можна побачити стільці та столи розкладні, які на час закриття закладу складають і ховають під укриття.

Всі меблеві вироби, які експлуатуються під відкритим небом, повинні мати наступні якості:

  • Стійкість;
  • Багатофункціональність;
  • Міцність;
  • Стиль;
  • Легкість в обслуговування та ін.

Від матеріалу, з якого створена конструкція, залежить її довговічність. Останнім часом особливої ​​популярності набув пластик, оскільки він дуже практичний у використанні, але не відрізняється максимальною міцністю. Пластикові меблі прослужить не більше 2-3 сезонів. Ротанговий меблевий комплект – більш солідний варіант, не поступаються йому дерев’яні та плетені вироби. А металеві стільці та столи вигідні тим, що їх можна легко прикріпити до підлоги, що і допомагає уникнути крадіжки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.