07.09.2017

Як облаштувати вітальню стильно та сучасно?

Питання меблевого облаштування вітальні, яка вважається центральною кімнатою в оселі, залишається актуальним серед наших співвітчизників. В даному приміщенні людина відпочиває після важкого робочого дня, спілкується з сім’єю та друзями. Тому обставити його варто комфортно, компактно та практично. Не менш важливою складовою вважається стиль інтер’єру.

Меблі у вітальні повинні стати її лейтмотивом, а не просто бути декоративним доповненням. Але як же підібрати такі меблеві вироби, які створюватимуть особливу атмосферу в кімнаті?

Грамотна розстановка меблів у вітальні

Багатофункціональність кімнати накладає відбиток на її облаштування. Важливо розділити простір на функціональні зони. Затишні крісла та дивани, столики і тумбочки сприяють приємним бесідам та максимальному відпочинку.

Можна підібрати витончені журнальні столики, недорого купити які простіше простого. В інтернет-магазинах або меблевих салонах можна підібрати креативні моделі різних стилів та конфігурацій. Диван можна обрати як прямий, так і кутовий. Все залежить в певній мірі від габаритів приміщення.

Обов’язково треба виділити зону для дитячих ігор. Оскільки діти вимагають великого простору для своїх витівок, часто вже не поміщаючись в дитячій кімнаті. Якщо вітальня величезна та простора, то потрібно знайти місце для великого столу та стільців навколо нього. За ним будуть збиратися і члени сім’ї, і гості.

Надати атмосфері цій кімнати тепла та затишку здатний текстиль:

  • Килими;
  • Пледи;
  • Подушки і т.д.

Часто текстиль використовують при оформленні стін та драпіровці вікон. Наповнять інтер’єр вишуканістю та елегантністю маленькі аксесуари: статуетки, свічники, квіткові композиції або картини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.