17.08.2017 Як правильно доглядати за меблями з ротанга?

Як правильно доглядати за меблями з ротанга?

Ротангові меблі ідеально вписується в інтер’єр і міської квартири, і заміського будинку з величним садом. Зазвичай такі столи та стільці прикрашають кухню або вітальню, додаючи кімнатам легкості, простоти та затишку. Ідеально вони виглядатимуть і в екстер’єрі саду.

Щоб не розчаруватися в своєму виборі, потрібно знати основні правила догляду за ротангом. Адже, як і інші матеріали, «іспанський очерет» потребує дбайливого ставлення до себе та грамотної експлуатації. При дотриманні нескладних правил обідній стіл з ротанга прослужить тривалий час, зберігаючи свою привабливість та практичність довгі роки.

Правило №1: стежте за погодою

Кліматичні умови важливі в тому випадку, якщо меблі із ротанга використовуються в саду під відкритим небом. Для матеріалу просто згубні дощі та прямі сонячні промені. В результаті чого колір покриття може змінитися та зіпсується зовнішній вигляд меблевого виробу. Тому важливо облаштувати укриття для таких меблів, де їх можна буде заховати в разі негоди або спеки.

Правило №2: бережіть покриття!

Основними ворогами покриття ротанга є подряпини та відколи, тому так важливо акуратно використовувати такі меблі. І стільці, і столи, і крісла потрібно дбайливо переносити з одного місця в інше, щоб не впустити на підлогу або не вдарити об інші предмети.

Варто уважно вибирати миючі засоби, оскільки хімічні добавки здатні безповоротно зіпсувати ротангову поверхню. Плетені меблі краще не ставити біля обігрівачів або відкритих джерел вогню.

Правило №3: глибоке очищення – обов’язкова процедура

Генеральне прибирання ротангових меблів варто проводити 1 раз на рік, і цього буде цілком достатньо. Глибоке очищення включає в себе повне видалення пилу та протирання виробу мильною водою. Важливо після мийки добре висушити конструкції, для чого може знадобитися декілька днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.