25.05.2017 Як правильно обрати офісні меблі?

Як правильно обрати офісні меблі?

Керівники різних фірм та компаній, наймаючи персонал на роботу, намагаються створити в офісі сприятливі умови та максимально приємну атмосферу. Грамотне меблювання приміщення сприятиме плідній роботі та позитивному настрою всього колективу.

Підбираючи офісні меблі, слід враховувати велику кількість різних чинників. На сучасному меблевому ринку представлений широкий асортимент креативних та багатофункціональних виробів, за допомогою яких можна створити супермодний та зручний офіс для будь-якого підприємства.

Вимоги до офісних меблів

По своїм якостям офісні меблі практично нічим не повинні поступатися звичайним предметам меблювання. Основними вимогами до предметів ділового стилю вважаються:

  • Довговічність;
  • Багатофункціональність;
  • Надійність;
  • Практичність;
  • Простота у використанні та ін.

Офісні меблі повинні мінімально реагувати на зовнішні пошкодження. Особливу увагу треба приділити їх забарвленню, адже від цього значною мірою залежить працездатність співробітників офісу.

Можна використовувати стіл овальний, круглий, квадратний чи прямокутний. Що ж стосується матеріалів, то найчастіше використовуються меблеві вироби з металу, натуральної деревини або ДСП. Поверхня конструкції може бути покрита порошковою фарбою, яка відрізняється високою зносостійкістю.

Шафи підбираються з урахуванням кількості документації. Часто працівники обходяться ящиками власних столів, але якщо канцелярського приладдя та документів багато, то без надійної та місткої шафи просто не обійтись.

Обов’язково слід звернути увагу на комфорт стільців та диванів, привабливість декоративних елементів. Адже зовнішній вигляд офісу впливає на успішність та продуктивність роботи всього колективу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.