11.09.2017 Як правильно обрати зручний стіл для пікніка?

Як правильно обрати зручний стіл для пікніка?

Відпочинок на природі – це завжди приємно, але хочеться взяти з собою тільки найнеобхідніше. Речі повинні бути не лише багатофункціональними, але й компактними Без меблів на пікніку можна обійтися, але навіщо обмежувати себе, якщо існують столи-трансформери.

Розкладний столик не займе багато місця в автомобілі, до нього можна легко підібрати і стільці-трансформери. Такі меблі забезпечить вам комфортний відпочинок на свіжому повітрі в колі найкращих друзів або сім’ї.

Трансформер – легкий багаж та зручні меблі

Вибір такої продукції просто величезний. Один з оптимальних варіантів – невеличка валіза, яка легким рухом перетворюється на повноцінний столик з чотирма стільчиками. Багато хто називає цей специфічний меблевий виріб «альтанкою в кишені», оскільки до стільниці можна легко прикріпити парасольку.

Багатофункціональний трансформер дозволить провести пікнік з максимальним комфортом. Важлива частина конструкції – ніжки, які кріпляться до розкладних стільців або лавок. Найчастіше ​​модель виготовляють з дерева, з тонкого легкого металу або водостійкого матеріалу. Втратити або забути хоч одну з деталей комплекту просто неможливо.

Перевагами такого варіанту вважаються:

  • Компактність;
  • Практичність;
  • Міцність (що дуже важливо при великих навантаженнях);
  • Легкість в експлуатації та транспортуванні.

Виробники меблів пропонують моделі різної довжини та висоти. Стійкий виріб не підведе навіть у вітряну погоду. За просторою стільницею можна не лише трапезувати, а й грати в настільні ігри. Вартість трансформера для пікніка залежить від матеріалу, форми, конфігурації та розмірів обраної моделі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.