19.04.2017 Як вибрати кухонний стіл потрібного розміру?

Як вибрати кухонний стіл потрібного розміру?

Купуючи стіл на кухню, враховуйте не тільки його зовнішній вигляд, але й відповідний розмір. Адже масивний виріб буде не доречним в крихітному приміщенні, а модель невеликих розмірів просто загубиться в просторій кімнаті.

Більшість столів, що випускаються сучасними виробниками, виготовлені за певними стандартами. Вони можуть відрізнятися своїм дизайном, але ось в габаритах великої різниці немає.

Комфортне облаштування обідньої зони

Обідній стіл слід обирати, враховуючи наступні фактори:

  • Площу кухні або їдальні;
  • Розміри та розташування решти меблів на кухні;
  • Кількість осіб, які будуть одночасно збиратися за трапезою.

Кожен повинен сидіти за столом в зручній позі, щоб вільно дотягуватися до їжі і не заважати один одному. Стандартна висота конструкції повинна бути близько 70-75 см. Даний показник забезпечує вільний простір від колін сидячого до стільниці. Якщо потрібен мобільний меблевий виріб, то можна віддати перевагу барній стійці висотою до 90 см.

Багато в чому місткість столу залежить від форми його стільниці. Овальна або кругла конструкція дозволяє використовувати всю робочу поверхню за рахунок відсутності кутів. Особливо якщо стільці встановити близько один біля одного.

Круглий столик чудово виглядає у великих їдальнях. Така проста та зручна конфігурація гарантує відмінний огляд та створює рівні умови для всіх тих, хто сидітиме за столом. Але ось дотягуватися до страв не дуже зручно. У будь-якому випадку вибір кухонного столу потрібного розміру – індивідуальний вибір кожного покупця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.