14.03.2017 Як вибрати якісні столи для кафе?

Як вибрати якісні столи для кафе?

Обрати зручні меблі для кафе чи бару – це зовсім непросто. Адже кожен власник такого закладу хоче отримати ідеальний варіант без великих витрат. А придбані вироби повинні ідеально вписуватися в загальну композицію інтер’єру.

Сучасні дизайнери пропонують десятки модифікацій столів, серед яких можна легко підшукати оптимальні моделі для кафе будь-якого формату. Від зручності меблів та декору приміщення залежить перше враження при відвідуванні кожного закладу такого типу. Тому варто звертати увагу на надійність, якість та привабливий зовнішній вигляд меблевих виробів.

Як правильно обрати?

Дерев’яний стіл вважається не тільки одним з найбільш довговічних, але й дорогих варіантів. Такі меблі можна побачити в елітних ресторанах, вони додають солідності та ексклюзивності закладу.

Якщо говорити про найбільш доступні моделі, то до них можна віднести столик з ДСП (стільниця) і металу (ніжки). Даний виріб володіє наступними плюсами:

  1. Стійкість до механічних пошкодженням;
  2. Стильний зовнішній вигляд;
  3. Практичність;
  4. Доступна вартість;
  5. Міцність та ін.

Підбираючи столи для кафе, потрібно звернути увагу на безліч деталей. Стільниця повинна бути без подряпин і пошкоджень, поверхня її зобов’язана витримувати щоденні навантаження, переносити контакт з гарячими предметами та підвищену вологість.

Добре, якщо ніжки виконані з міцного матеріалу, в такому випадку стіл зможе витримувати велику вагу. Адже кожен день потік відвідувачів безперервний. А нікому не хотілося б, щоб під ним раптом проломився стіл разом з усіма стравами та напоями. І метал в такому випадку є кращим матеріалом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.