03.08.2017 Якість фурнітури – запорука довговічності кухонного столу

Якість фурнітури – запорука довговічності кухонного столу

Кожен з нас знає, що міцність та надійність меблів в великій мірі залежить від якості їх фурнітури. Адже саме ці крихітні деталі, які частіш зовсім не видно неозброєним поглядом, відповідають за зручне складання та розкладання столу. Особливо це стосується трансформерів, які залишаються в тренді на сучасному меблевому ринку вже декілька десятиліть поспіль. Механізм трансформації взагалі повинен працювати ідеально.

Особливості систем трансформації для столів

Внутрішні механізми різних столів-трансформерів істотно відрізняються один від одного, і це істотно впливає на експлуатацію таких меблів. Адже деталі, якими оснащений стіл книжка розкладний, не підійдуть для висувної моделі. Тому підбирати таку продукцію краще всього за допомогою фахівців.

Система трансформації може бути укомплектована елементами-пружинами, які полегшують процес перетворення витонченого кавового столика в повноцінний обідній варіант. Основними особливостями таким механізмів вважаються:

  • Простота у використанні (деталі повинні плавно та легко рухатись, видозмінюючи конструкцію без особливих зусиль);
  • Багатофункціональність (дана система наділяє меблевий виріб декількома функціями, тому один і той же стіл можна розкладати декількома способами);
  • Надійність (найчастіше фурнітура такого типу виготовлена ​​з міцної сталі та розрахована на щоденну експлуатацію) та ін.

Механізм трансформації дозволяє змінювати не тільки ширину робочої поверхні, але й висоту всієї конструкції. При необхідності можна видозмінити лише одну частину стільниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.