06.11.2017 Який тип деревини якнайкраще підходить для виготовлення міцних меблів?

Який тип деревини якнайкраще підходить для виготовлення міцних меблів?

Дерево – ідеальний по своїм якостям обробний та будівельний матеріал, а дерев’яні меблі давно вважається лідером продажів на сучасному ринку. Деревина легко піддається механічній обробці, вона довговічна та екологічно чиста.

Але не варто думати, що всі типи деревини мають однакові характеристики. Дерево може бути м’яким, середньої твердості і твердим, і саме це потрібно враховувати при виборі меблів. Щоб підібрати матеріал для меблевого виробу, треба знати про всі естетичні та експлуатаційні параметри деревини.

Червоне дерево

Махагон або амарант – найцінніше червоне дерево, яке використовується для виготовлення елітних меблів. Оскільки воно росте в далеких тропіках, то і готовий стіл дерев’яний обідній обійдеться покупцеві недешево.

Перевагами червоного дерева в якості матеріалу для домашніх меблів вважаються:

  1. Піддатливість до обробки;
  2. Високі естетичні властивості;
  3. Стійкість до атмосферних впливів;
  4. Довговічність та ін.

Акація

Найбільш твердою породою дерева, яка трапляється на вітчизняних просторах, вважається акація. Поверхня меблевого виробу має приємний жовтий або оливково-зелений колір.

Працювати з матеріалом треба в сирому вигляді, оскільки після висихання він стає настільки міцним, що навіть найгостріший інструмент з ним не впорається. Меблі з акації не деформуються, не розтріскуються, не стираються, їх можна використовувати навіть в найнесприятливіших умовах.

Палісандр

Фіалкове дерево або якоранд, як ще називають палісандр, родом з південноамериканських країн. Дістати його складно, та й обійдеться він дуже дорого. Палісандрові меблі можуть мати різні відтінки коричневого з благородним фіолетовим відливом.

Якщо поверхню виробу трішки потерти, то з’явиться легкий аромат фіалок, тому дерево й називають фіалковим. Матеріал ідеально поєднується з натуральним каменем, склом або металом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.