10.05.2017 Якщо стіл розкладний: куди поставити на кухні

Якщо стіл розкладний: куди поставити на кухні

Обстановка на кухні повинна бути не лише максимально практичною, але й зручною. Ідеальна обідня зона: всі предмети меблів розташовані на своїх місцях, не заважають вільно пересуватися мешканцям будинку.

Особливе місце потрібно підібрати для головного атрибуту будь-якої кухні – столу. Все залежить і від розмірів кімнати, і від габаритів самого меблевого виробу. Кухонний розкладний стіл вважається взагалі ідеальним варіантом, адже при непотрібності його можна скласти і залишити в затишному куточку.

Як підібрати місце для столу на кухні?

Варіантів розміщення кухонного столика існує декілька:

  • Біля вікна;
  • Посередині;
  • В кутку;
  • Біля стінки.

Розташування біля вікна зручне тим, що обіднє місце завжди буде прекрасно освітлене. Особливо приємно, якщо за віконцем красивий пейзаж. У центрі можна встановити стіл в тому випадку, якщо площа кухні перевищує 12 кв. м. До столу зручно підходити з усіх боків, а ті, що обідають за ним, не заважають один одному. Для маленької кухоньки ідеально підійде практичний стіл-трансформер, розташувати який найкраще в кутку. І меблевий виріб, і учасники трапези не займуть багато місця. Така обстановка створює відчуття затишку та приватності. Але багато людей в такому випадку за столиком не поміститься.

Що ж робити, якщо кухня довга та вузька? Відмінний варіант – обіднє місце біля стіни. Конструкцію можна прикріпити до її поверхні, а розкладати його тільки при необхідності. Але тепер доведеться подумати про додаткове освітлення над стільницею. Один з тих, хто сидить, постійно дивитиметься в стіну, а це не кожному сподобається. Вибирати місце для розташування обідньої зони слід таким чином, щоб і членам сім’ї, і їх гостям було приємно там проводити час, їсти та спілкуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.