29.09.2017

З якого матеріалу обрати стільницю?

Кухня обов’язково повинна бути багатофункціональною та комфортною. Адже обідня зона об’єднує членів сім’ї, з неї починається кожен ранок та закінчується день.

Добротна стільниця на кухні – просто незамінний атрибут. На робочій поверхні господиня щоразу готує їжу, ріже продукти, тому стільниця повинна бути виготовлена з міцних та надійних матеріалів.

Що вибрати?

Якісна поверхня повинна витримувати щоденні максимальні навантаження, високі температури та бути безпечною. Прикріплена стільниця до опори столу спеціальними кріпильними механізмами, щоб вона не злетіла в найнесподіваніший момент.

Асортимент кухонних столів величезний, різні форми та конфігурації – на будь-який смак. Якщо говорити про матеріал, то сучасні виробники віддають перевагу наступним матеріалам:

  • Ламінат;
  • Скло;
  • Камінь;
  • Дерево;
  • Метал та ін.

Дерев’яні обідні столи зручні в експлуатації та невибагливі в догляді. Вони здатні прослужити тривалий період, прикрасивши інтер’єр кухні будь-якого стилю. Для виготовлення дерев’яних моделей використовується вишня, дуб або ясен. Але натуральне дерево нестійке до підвищеної вологи.

Стильна стільниця з ДСП, покрита пластиком, вважається найдоступнішим та затребуваним варіантом серед покупців. Особливою популярністю користуються столи з металевою поверхнею: в дзеркальному, матовому або рифленому виконанні. Практичніше за все – сталева стільниця з матовим покриттям.

Кам’яні меблі можна виготовити в будь-якій зручній варіації. Кожна стільниця з каменю має ефектний вигляд, який надає ексклюзиву будь обідній зоні. При пошкодженні кам’яної поверхні її можна легко відремонтувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.