27.06.2017 Журнальні столики: нові види та їх особливості

Журнальні столики: нові види та їх особливості

Створюючи комфортний та затишний мікроклімат в оселі, ми завжди намагаємось підібрати найкращі меблі та аксесуари до них. На сучасному вітчизняному ринку можна з легкістю придбати нові моделі журнальних столиків. Адже без них інтер’єр вітальні виглядає неповноцінним та похмурим.

Дерев’яний журнальний столик або модель з мегаупорного скла не лише прикрасить центральну кімнату в домівці, а й стане незамінним атрибутом дружніх посиденьок за чашкою кави. Креативне облаштування вітальні вимагає і нестандартного підходу до вибору меблевих виробів.

Різноманітність кавових столиків

Меблі такого типу можна використовувати в багатьох випадках: в якості підставки під квіти, книги або журнали, сімейні фотографії або статуетки. В умовах малогабаритності житла журнальний стіл-трансформер після розкладки здатен виконувати функції обіднього варіанту. Оскільки дані вироби дуже популярні серед покупців, то й меблеві виробники не перестають дивувати нас оригінальністю та максимальною функціональністю своєї продукції.

В асортименті всесвітньо відомих меблевих фірм-виробників можна побачити:

  1. Розкладні столики;
  2. Висувні;
  3. На коліщатках;
  4. Трансформери;
  5. Придиванні та ін.

Якщо раніше в більшості випадків такі меблі виготовляли з дерева, то зараз все частіше можна побачити кавові столики зі скла, ДСП, металу або каменю. Особливою популярністю користуються моделі з регульованою висотою стільниці.

Актуальними залишаються конструкції з незвичайними візерунками, мозаїкою, декупажем та фотодруком. Але в будь-якому випадку меблевий виріб слід підбирати з таким дизайном, щоб він гармоніював з іншими елементами інтер’єру. Іноді меблі обтягують натуральною шкірою, що надає шарму та розкішності всій оселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.