10.02.2017 Журнальні столики: тренди в дизайні 2017 року

Журнальні столики: тренди в дизайні 2017 року

В 2017 році дизайнери інтер’єрів житла нам пропонують експериментувати і не соромитися використовувати оригінальні аксесуари. На сучасному ринку ми бачимо величезний асортимент журнальних столиків, різних по дизайну і кольоровій гамі, тому проблем з вибором не буде. Що ж нам пропонують меблеві колекції 2017 року?

Класика знову залишається в тренді

Класичний інтер’єр вже багато років не виходить з моди. Звичайний кавовий столик з дерева невеликих розмірів прикрасить вашу вітальню, надавши їй простоти та практичності. Яскравим доповненням можуть бути ніжки конструкції або декор підставки, підібраний під колір решти меблевих виробів в кімнаті. Перед тим, як купити журнальний столик класичного стилю, зверніть увагу на тон деревини, адже важливо, щоб всі меблі в приміщенні виглядали єдиним гарнітуром.

Поп-арт

Журнальний стіл в стилі «поп-арт» – це фантастичний витвір, який стане яскравим доповненням в звичайній обстановці кімнати. Такі моделі зможуть зробити вітальню незвичайною та ексклюзивною. Сучасні дизайнери не шкодують своїх сил і фантазії, придумуючи та створюючи меблі «поп-арт».

Лофт

Брутальний та оригінальний стиль «лофт» в цьому році особливо популярний. Журнальні столики у вигляді воза з грубо обробленого матеріалу сподобаються всім без винятку. Вибір моделей настільки великий, що підібрати для себе відповідний варіант зможе кожен. «Вуличні меблі» відмінно виглядають в будь-якому сучасному інтер’єрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.