26.04.2018 Журнальный стол: тренды 2018 года

Журнальний стіл: тренди 2018 року

Меблі завжди відіграють важливу роль в облаштуванні житла. Від якості кожного предмету в великій мірі залежить комфорт і затишок в оселі. А журнальний столик займає одне з головних місць в інтер’єрі вітальні.Журнальний стіл: тренди 2018 року

Щороку світові виробники вигадують і втілюють в життя все нові й нові моделі, набагато функціональніші та практичніші, ніж попередні. Колекція 2018 року пропонує не лише оригінальні вироби незвичайних форм, а й традиційний розкладний стіл трансформер.

Модні меблі: дизайн і популярні матеріали

Сучасний споживач віддає перевагу меблям з натуральних, екологічно чистих матеріалів. Деревина залишається в тренді вже не один рік, і це не дивно. Адже натуральне дерево відрізняється міцністю, надійністю та практичністю.

Прямокутні стільниці популярні у всі часи. Їх асортимент рясніє розмаїттям, тому кожен зможе підібрати для себе потрібну модель. Вони більш місткі в порівнянні з іншими варіантами.

Якщо говорити про колір журнального столика, то в цьому сезоні найбільш бажані:

  • Ягідні відтінки;
  • Насичений синій;
  • Пастельні і мультяшні лимонні тони;
  • Шоколадні відтінки та ін.

Але в будь-якому випадку колір меблів потрібно підбирати відповідно до оформлення всього простору.

Актуальні на сьогоднішній день «кристалічні» скляні меблі, які відрізняється окресленими графічними формами. Витончене скло змушує кімнату виблискувати, надаючи інтер’єру незвичайну витонченість незалежно від розмірів вітальні. Моделі зі штучного каменю примітні величезною палітрою кольорів, вони роблять приміщення розкішним і дуже привабливим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.