22.03.2018 Журнальний стіл з лози: простий декор з екоматеріалу

Журнальний стіл з лози: простий декор з екоматеріалу

Плетені меблі з лози – популярний варіант серед сучасних покупців. Це красиво, стильно та максимально безпечно для навколишнього середовища. Перед тим, як купити стіл журнальний, потрібно врахувати стиль інтер’єру. А меблі з лози ідеально впишуться у вітальню «кантрі» або «прованс», в ніжний та романтичний інтер’єр кімнати.Журнальний стіл з лози: простий декор з екоматеріалу

Особливості плетеного столу з лози

Такий унікальний предмет інтер’єру просто вражає своєю ексклюзивністю та практичністю. Раніше плетені меблеві вироби можна було побачити лише в заміських котеджах або на дачах, але зараз їм знаходять застосування і в міських квартирах. Столи та стільці з цього натурального матеріалу можна побачити в екстер’єрі саду. Але використовувати плетені меблі на вулиці потрібно з обережністю, оскільки під прямими сонячними променями стіл швидко потріскається та втратить свій естетичний зовнішній вигляд.

Використання журнального столика з лози в інтер’єрі – один з найвигідніших способів підкреслити індивідуальність житла. Перевагами журнального столу з лози вважаються:

  1. Міцність;
  2. Простота в експлуатації;
  3. Мобільність (за рахунок малої ваги конструкції);
  4. Висока екологічність (матеріал не виділяє токсичних речовин і не накопичує пил);
  5. Доступна вартість;
  6. Можливість поєднання з шкірою, склом, художнім куванням або натуральною деревиною;
  7. Приємні відтінки стільниць вписуються практично в будь-яке оформлення житла та ін.

Можна замовити унікальну модель, яка буде єдина в своєму виконанні, враховуючи вже існуючу в кімнаті інтер’єрну композицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.