01.06.2017 Журнальний столик: 3 альтернативні ідеї

Журнальний столик: 3 альтернативні ідеї

Кожен з нас намагається обладнати своє житло стильно та практично, щоб створений в оселі затишок і комфорт лише приносив задоволення. Тому на меблевому ринку з’являється все більше оригінальних моделей не лише з різноманітним функціоналом, але й нестандартних форм.

Журнальному столику с цікавим дизайном обов’язково знайдеться місце в вітальні або навіть спальні. Одні моделі універсальні, інші – оснащені місткими ящиками для зберігання речей, а треті – взагалі мають вигляд антикваріату. Який варіант обрати, особиста справа кожного. Але можна створити журнальний столик з масиву або іншого матеріалу в домашніх умовах самостійно.

1. Столик справжнього мандрівника

Виготовити кавовий стіл можна зі звичайної валізи, яка не використовується за призначенням. Важливо, щоб її верхня кришка була розташована на зручній висоті.

Такий виріб ідеально впишеться в аскетичний інтер’єр холостяцької квартири. У ньому можна зберігати різні домашні речі. Стіл-чемодан не займе багато місця в кімнаті.

2. Магічна  досконалість

Уявляєте столик, який ніби літає в повітрі? Такий можливо зробити за допомогою фанери-стільниці, тонкої основи з будь-якого підручного матеріалу та звичайного килимка. Краще всього якщо створені меблі будуть невисокими, але з просторою поверхнею.

3. Креативні меблі на коліщатках

Столи в індустріальному стилі або «рустик» залишаються в тренді вже не один рік. У США навіть працює спеціальний магазин, де продаються заводські візки. Вони непридатні до використання за призначенням, але прекрасно підходять для виготовлення меблів. Старий заводський механізм можна використовувати теж в якості основи для столика, а стільницю можна зробити зі скла або тонкої фанери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.