29.01.2018 Журнальний столик із різьбленими ніжками: класика завжди в тренді!

Журнальний столик із різьбленими ніжками: класика завжди в тренді!

Стильні різьблені меблі залишаються актуальними вже не одне десятиліття підряд. Вічна класика вписується в будь-який інтер’єр, додає йому величі та ексклюзивності. Дерев’яний журнальний стіл, виготовлений із зносостійкого та довговічного матеріалу, не займе багато місця в кімнаті, тому його сміливо можна експлуатувати в малогабаритному приміщенні.

Оригінальність форм різьблених меблів, особливо в поєднанні з приємною кольоровою гамою, буде радувати гостей та господарів будинку знову і знову. Фактура деревини прекрасна від природи, а художнє різьблення дозволяє створити практично шедевр мистецтва.

Різьблений журнальний столик в інтер’єрі вітальні: правила вибору

Унікальна здатність дерева приймати будь-які форми дозволяє виготовляти столики самого химерного вигляду з багатою різьбленою обробкою. Різьблені меблі – це справжній зразок традицій, кожен предмет говорить про старовинну красу, показує велич того чи іншого століття. Такий столик буде до душі цінителям класики, які прагнуть жити в атмосфері почуттів і емоцій.

Стіл з художнім різьбленням – вибір тих, хто віддає перевагу затишку, аристократизму та елегантності. Ексклюзивні моделі ручної роботи можуть бути декоровані масивними скульптурними опорами або мініатюрними ніжками, орнаментами та аплікацій, вирізаними з дерева.

Підбираючи потрібний меблевий виріб, враховуйте технологію його виготовлення. Адже від цього багато в чому залежить вартість журнального столика. В процесі обробки дерев’яних меблів можуть використовуватися різні способи художнього різьблення:

  • Геометричне;
  • Барельєфне;
  • Пропильне;
  • Прорізне;
  • Скульптурне;
  • Контурне.

Кожна техніка різьблення має свої особливості, та й конструкції будуть відрізнятися один від одного своїм зовнішнім виглядом. Але в будь-якому випадку вигнуті лінії та приємні фактури виробів створюють особливу атмосферу в домі. А застосування позолоти в декорі меблів взагалі робить інтер’єр розкішним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.