Журнальний столик на коліщатках: практично та зручно

   Кавовий столик популярний вже багато років, прикрашаючи чи не кожну оселю. Різноманітність варіацій з кожним роком збільшується, функціонал – вдосконалюється. Виробники меблевої продукції завжди намагаються залишатися в тренді, стежачи за новинками та втілюючи в життя свої креативні ідеї.

   Ідеальний вибір сучасного покупця – журнальний столик на колесах, який прекрасно впишеться в будь-який дизайн інтер’єру. Це правильне рішення для власників квартир з невеликою площею, адже конструкція поміститься в будь-якому куточку кімнати. При необхідності її легко можна перемістити в інше місце.

   Поєднання креативу та комфорту

   Столи журнальні трансформери з коліщатками підійде для використання в будь-який з кімнат оселі. Головна умова – гумове покриття коліс, яке захистить підлогу від механічних пошкоджень. При необхідності розкладну модель можна трансформувати у повноцінне обідніє місце та перевезти з вітальні на кухню.

   Основними плюсами таких меблів вважаються:

   1. Універсальність;
   2. Мобільність;
   3. Багатофункціональність;
   4. Компактність;
   5. Різноманітність форм і забарвлень;
   6. Широкий спектр матеріалів та ін.

   Конструкція на колесах не стане захаращувати простір, а зручна й простора стільниця буде служити підставкою під чашку ароматної кави, ноутбук, книгу або журнали. Матеріали для створення мобільних меблів використовуються різні, але найчастіше всього в сучасному будинку зустрічаються столики з дерева, ДСП або скла. Меблевий виріб з ДСП – один з найлегших, але недовговічних, варіантів. Дерев’яні столики дуже та міцні, але важливо грамотно доглядати за ними. Використання скла в виробництві меблів дозволяє створювати справжні шедеври, які стануть окрасою вашої вітальні на багато років.