16.03.2017

Журнальний столик – незамінний елемент домашнього комфорту

Ще з давніх часів стіл вважався центральним елементом будь-якого житла, без нього просто неможливо було обійтись в побуті. Згодом смаки та потреби населення змінювалося, і разом з обідніми столами популярність набували й журнальні моделі. Такі меблі ставали прикрасою будь-якого приміщення, а функціонал дозволяв експлуатувати їх з різною метою.

Кавовий столик: правила вибору

Перед тим, як купити столик журнальний, слід обрати для нього найзручніше місце в будинку. Саме від цього в певній мірі буде залежати вибір покупця. Залежно від розмірів кімнати підбирається форма стільниці, вона може бути круглою, квадратною, овальною або ж взагалі нестандартною.

Столи-трансформери – продукція досить актуальна на сучасному меблевому ринку. Це не дивно, адже вони практичні, функціональні та довговічні. Меблевий виріб може в собі містити функції як журнального, так й обіднього столика. Після трансформації стільниця можна збільшитися в ширину або змінити висоту, що дуже зручно при прийомі гостей.

Особливу увагу при виборі журнального столика потрібно приділити ніжкам. Кількість опор і їх форма можуть бути різними, все залежить від побажань покупця. Одні віддають перевагу столикам-гефідонам з єдиною різьбленою опорою, другі – ніжкам в стилі «хай-тек», треті – класиці у вигляді чотирьох «лап грифона».

Можна підібрати оптимальну модель, яка ідеально впишеться в конкретний інтер’єр. Безліч конструкцій поєднують в собі кілька матеріалів, що забезпечує їм максимальну міцність і надійність. Традиційні класичні меблі найчастіше виготовляють з металу та деревини. Але сучасні виробники постійно розширюють список матеріалів, використовуючи ударостійке скло, пластик, камінь та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.