30.05.2017 Журнальний столик у стилі «прованс»: велич та аристократизм

Журнальний столик у стилі «прованс»: велич та аристократизм

«Прованс» завжди вражав своєю легкістю та вишуканістю. Даний стиль характеризується простотою та масовим використанням дерева в інтер’єрі. Цей дизайнерський напрям з’явився у Франції, він став своєрідною інтерпретацією сільського стилю Кантрі.

Один з основних елементів сучасної вітальні – правильно обраний журнальний столик. Фото існуючих моделей можна побачити в каталогах на сайтах багатьох всесвітньо відомих виробників, тому з вибором оптимального варіанту проблем не буде. А прості та зручні меблі у «французькому кантрі» набирає популярність з кожним роком все більше, що й не дивно.

Журнальний столик «прованс»: особливості та якості

Меблі в провінційному стилі відрізняються своєю стриманістю, особливо це стосується матеріалів для виготовлення. Дерево, а особливо сосна та дуб, ідеально підходить для створення таких меблевих виробів. Кавовий столик може бути прикрашений елементами художнього кування.

Характерні риси такого дизайнерського напрямку:

  • Функціональність;
  • Переважання пастельних світлих тонів;
  • Екологічність;
  • Ефект старіння дерева та ін.

Прямі лінії та гострі кути у меблевих виробах відсутні. Часто стільницю прикрашають рельєфними візерунками або ажурною різьбою, а опори мають нестандартну вигнуту конфігурацію. В кожній моделі відчувається французький шарм, за допомогою такої речі можна додати елегантності всьому інтер’єру кімнати.

Красиво виглядають на такому кавовому столику плетені кошики з лози та інші милі аксесуари. «Французький кантрі» –універсальний стиль, тому меблі часто використовують не лише в будинку, але й на терасі або в альтанці на відкритому повітрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.