08.08.2017 Журнальний столик у вітальні: чи так він потрібен?

Журнальний столик у вітальні: чи так він потрібен?

Журнальний стіл – доволі цікавий та елегантний предмет інтер’єру, але багато хто замислюється, чи потрібен він в будинку взагалі? Адже сучасні квартири не відрізняються великими габаритами, а кожен прагне заповнити кімнату лише потрібними речами.

Вітчизняні та зарубіжні виробники не перестають доводити, що такий меблевий виріб виконуватиме не тільки естетичну функцію, але й стане багатофункціональним та практичним доповненням інтер’єру. Моделі журнальних столиків настільки різноманітні, що підібрати для себе потрібний варіант зможе навіть найвибагливіший покупець.

Кавові столики – на будь-який смак!

Меблі такого типу бувають різними:

  • Плетеними;
  • Скляними;
  • Кованими;
  • Дерев’яними;
  • Кам’яними і т. д.

Конструкція може бути оснащена однією стільницею, або ж безліччю поличок. Крім класичного варіанту на звичайних опорах, неабиякої популярності набувають мобільні моделі на коліщатках. А чого вже варті трансформери! Стіл з верхньою розсувною стільницею, у якого після трансформації з’являється зручна поличка або збільшується робоча поверхня. У невеликій кімнаті журнальний стіл-трансформер взагалі можна використовувати в якості обіднього. Адже внутрішній устрій дозволяє максимально збільшити і висоту, і ширину стільниці одночасно.

Незважаючи на свою компактність, кавовий стіл виконує безліч необхідних та корисних функцій. Зазвичай на ньому зберігаються речі, які повинні бути під рукою. Конструкція може слугувати в якості підставки для журналів і книг, фотографій, квітів, статуеток та навіть косметики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.