28.12.2017

Журнальний столик в інтер’єрі сучасної вітальні

Практично в кожній вітальні присутній такий предмет меблів як журнальний стіл. Він додасть інтер’єру кімнати максимального затишку, тепла та комфорту. Адже таке меблевий виріб поряд з кріслом, диваном або величним каміном вважається невід’ємною частиною сучасної вітальні.

Різновиди кавових столиків

Меблі такого типу актуальні вже не одне десятиліття. Провідні виробники не перестають удосконалювати моделі, роблячи їх ще більш практичними та багатофункціональними. Раніше виготовляли столики з дерева, міді, каменю та скла. Зараз з появою нових технологій можна використовувати у виробництві меблів комбіновані матеріали з високими експлуатаційними характеристиками.

Дизайн меблів теж змінювався з року в рік. І тепер уже нікого не здивуєш екстравагантними конструкціями незвичайного кольору та форм. В асортименті провідних меблевих компаній можна побачити різні моделі:

  • Трансформери;
  • Столик на коліщатках;
  • Відкидні конструкції і т. д.

Важливо правильно обрати необхідний варіант. Для цього треба враховувати основні параметри:

  1. Стилістику вітальні;
  2. Габарити кімнати та місце розміщення столу;
  3. Кольорове рішення інтер’єру та ін.

Як показує практика, найбільш популярними моделями вважаються дерев’яні журнальні столики. Адже такий матеріал впишеться в будь-який інтер’єр та досить практичний у догляді. Якщо виріб виготовлений з деревини теплих відтінків, то його можна використовувати у вітальні з холодним поєднанням білого з чорним. Такий декор наповнить приміщення затишком, але вітальня не втратить своєї строгості та вишуканості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.