23.03.2017 Журнальний столик в інтер’єрі вітальні

Журнальний столик в інтер’єрі вітальні

Вітальня – місце в домівці, де ми проводимо багато часу: за переглядом цікавої телепередачі, спілкуванням з рідними чи відпочиваємо за чашкою кави. Тому так важливо, щоб вона була обладнана з максимальним комфортом і затишком.

Меблі для вітальні потрібно підбирати практичні та з великим функціоналом. Щоб створити зону для відпочинку, потрібно не тільки підібрати зручний диван, але й купити стіл журнальний. Це унікальна річ, здатна гармонійно об’єднати навколо себе решту меблювання.

Особливості журнальних столиків

Підбирати даний елемент інтер’єру треба з урахуванням своїх цілей. Якщо ви маєте багато друзів, які часто гостюють у вас, то можна віддати перевагу трансформеру. Такий вид меблів зручний та доречний в абсолютно будь-якому стилі вітальні. Складному столику знайдеться місце не тільки у великій кімнаті, але й в крихітній. При необхідності його можна розкласти, збільшивши в кілька разів його поверхню.

Багато хто купує мініатюрний аналог обіднього столу. Така модель витончено виглядає в інтер’єрі та володіє функціональністю. Прихильники класики віддають перевагу звичайним кавовим столикам, які відрізняються практичністю та комфортом.

Різновиди кавового столика

На сучасному меблевому ринку вироби такого типу представлені широким асортиментом. Різні моделі відрізняються один від одного особливостями конструкції та функціоналом. Існують наступні види журнальних столиків:

  1. Традиційний. Конструкція оснащена місцем для зберігання журналів, книг і газет.
  2. Придиванний. Меблі виконані в формі літери П, яка лежить на боці. Опора столика – плоский механізм, який в необхідний момент можна засовувати під диван.
  3. Платформа. Конструкцію тримає одна опора, розмістити на її поверхні можна тільки одну річ: вазу з квітами, свічник або настільну лампу.
  4. Вітрина. Прозора стільниця, встановлена над полицею, де можна зберігати різні сувеніри.
  5. Декоративний. Такий столик – прикраса кімнати, тому функціональності в собі він не несе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.