06.04.2017 Стол обеденный "Монте-Карло" увеличивающийся до 1.9 м

Журнальний столик – важливий атрибут сучасної вітальні

Вітальню просто неможливо уявити без витонченого журнального столика. Цікавий факт, що даний вид меблів з’явився задовго до виникнення перших журналів. З кожним роком моделі вдосконалювалися, функціонал їх змінювався таким чином, щоб експлуатація виробу була простою та зручною.

Декоративне доповнення інтер’єру

Спочатку стіл журнальний називався кавовим, але по функціоналу він ні чим не відрізнявся від сучасних аналогів. Виріб був універсальний, зручний, легкий та практичний у використанні. Але дозволити собі цю розкіш міг не кожен, тому меблі такого типу можна було побачити тільки у багатої знаті.

Ще в ті далекі часи столики інкрустували дорогими елементами, тому й обходилися вони покупцям дорого. Але в будь-якому випадку виріб повинен був володіти такими якостями:

  1. Мобільністю (тому часто дані конструкції оснащені коліщатками, що допомагає їх легко переміщати з одного місця в інше);
  2. Максимальною міцністю та стійкістю;
  3. Компактністю та ін.

Сучасні столики відрізняються унікальними експлуатаційними характеристиками, а дизайн їх просто вражає своєю оригінальністю. Покривають поверхню стільниці спеціальними засобами, що захищають від забруднень і різноманітних пошкоджень.

Асортимент кавових столиків охоплює не одну історичну епоху. Матеріали для їх виготовлення використовують різні: від натуральної рідкісної деревини, дорогоцінних металів і каменю до високотехнологічних полімерів і сплавів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.