11.01.2018 Журнальний столик з елементами художньої ковки

Журнальний столик з елементами художньої ковки

Ковані меблі, виготовлені в вигляді старовинних речей, прикрасять сучасну вітальню в будь-якому стилі. Як і багато років тому, художня ковка користується особливою популярністю серед поціновувачів прекрасного. Ажурні металеві конструкції в поєднанні з натуральним каменем, склом та іншими матеріалами виглядатимуть в інтер’єрі багато та вишукано. А якщо ще враховувати високі експлуатаційні якості кованого виробу, то його можна назвати найпрактичнішим та найвигіднішим варіантом.

Кований журнальний столик: переваги вибору

Використовуючи на меблевих фабриках ручну художню ковку, можна створити ексклюзивний виріб. Часто модель декорують під старовину, надають їй особливого шарму та краси на довгі роки. Купити журнальний столик можна, попередньо замовивши його виготовлення по індивідуальному ескізу. В такому випадку аналогів конструкції не буде в усьому світі, проте й обійдеться такий варіант дорожче стандарту.

Плюсами кованих меблів вважаються:

  • Стійкість;
  • Надійність;
  • Різноманітність форм;
  • Довговічність;
  • Стійкість до будь-яких зовнішніх впливів, подряпин та сколів;
  • Легкість у догляді (досить просто протирати час від часу металеву поверхню від пилу) та ін.

Журнальний столик з елементами ковки може бути декорований під будь-який стиль оформлення приміщення. У вітальні ампір відмінно виглядатимуть металеві меблі з шишечками та вензелями, га ось готиці або хай-тек властиві більш лаконічні форми. Щоб передати в повній мірі колорит тієї чи іншої стилістики інтер’єру, використовуються різноманітні лакофарбові матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.