18.05.2017 Журнальний столик з пенька: креативно та стильно

Журнальний столик з пенька: креативно та стильно

У вітчизняних меблевих магазинах можна знайти величезну кількість столиків, які прикрасять будь-яку вітальню. Але все частіше покупці віддають перевагу ексклюзивним моделям нестандартних дизайнів та різноманітного функціоналу. Тому багато виробників пропонують зробити меблі за індивідуальним ескізом, хоча такий варіант обійдеться дорожче звичайного меблевого виробу.

Ще один спосіб отримати оригінальний дерев’яний журнальний столик – це зробити його власними руками. Можна використати звичайний пень, який знайти дуже просто. Для цього не потрібно особливих навичок або дорогих матеріалів, необхідно лише мати бажання створити таку красу самому та знайти вільну хвилинку, щоб втілити свій задум в реальність.

Поетапне виготовлення

Створення журнального столика з дерева включає в себе наступні етапи:

  1. Вирізання з пенька дерев’яної пластини необхідного розміру;
  2. Шліфування матеріалу, щоб його поверхня була гладкою та приємною на дотик;
  3. Покриття лаком;
  4. Виготовлення каркаса, для чого використовуються металеві стрижні;
  5. Зварювання металевих елементів між собою;
  6. Кріплення стільниці-пня.

Виготовити такий маленький шедевр легко, просто та швидко. Готовий виріб можна прикрасити скляними вставками або пофарбувати в потрібний колір. Чим вигідний такий варіант? Кожен зможе сам створити такий кавовий столик, який відмінно впишеться в інтер’єр його вітальні. Всі операції виконується з максимальною якістю, для кріплення використовується надійна та міцна фурнітура. В результаті створений власноруч журнальний столик не тільки стане предметом гордості господарів будинку, а й буде радувати їх своїми ідеальними експлуатаційними характеристиками багато років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.