02.06.2017 Журнальний столик зі старих книг: витончений вінтаж

Журнальний столик зі старих книг: витончений вінтаж

Вінтаж подобається сміливим людям, які полюбляють експериментувати. Особливо це стосується облаштування власної домівки.

У нас під рукою завжди знаходиться безліч книг, які зносилися або ж втратили свою актуальність. Але навіщо їх викидати чи розпалювати ними камін? Адже можна такий відпрацьований матеріал з легкістю використовувати для виготовлення креативних меблів. Стіл журнальний зі старих книг – оригінальне доповнення сучасної вітальні з нестандартним декором. І створити такий маленький шедевр можна своїми руками в домашніх умовах.

Етапи виготовлення

Для створення цього меблевого виробу вінтажного стилю знадобляться:

  • Непотрібні книжки різного формату;
  • Бронзова фарба;
  • Штанга з металу потрібної довжини;
  • Клей (можна ПВА або «Поксіпол»);
  • Акрилові фарби;
  • Акриловий грунт чорного кольору;
  • Листи фанери різних форм та розмірів.

Підготувавши такі предмети, можна приступати безпосередньо до виготовлення майбутньої прикраси вітальні – журнального столика. Для початку потрібно просвердлити отвори в книжках в точці перетину діагоналей та на шматках фанери. Після чого нанизати їх на штангу, як намистинки, і сильно їх затягнути. Краще всього дотримуватися певного порядку: спочатку великі книги, а потім маленькі. Хоча нанизувати їх можна і в хаотичному порядку, так навіть буде цікавіше.

За допомогою клею треба прикріпити стільницю з фанери до опори з книг. Важливо всі елементи конструкції надійно скріпити не тільки клеєм, а й болтами та гаєчками. Далі йде фарбування, яка складається з прогрунтовки акриловим складом, бронзування та надання ефекту старіння поверхні меблів. Готовий виріб просто вразить своїм зовнішнім виглядом, надавши інтер’єру вітальні максимальної ексклюзивності та справжньої казковості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.